20 czerwca 2018 r
Wskazówki, jak zmaksymalizować swoje wyniki dzięki Respen-A
Witamy w naszym biuletynie Respen-A ™, w którym możemy podzielić się wskazówkami, jak zmaksymalizować korzyści z Respen-A ™, przedstawić nadchodzące wydarzenia i przedstawić niektóre osoby, których życie zmieniło się z powodu to leczenie homeopatyczne! Przeczytaj i udostępnij ...
WSKAZÓWKI
Dlaczego musisz nauczyć dziecko jak "działać" w ich wieku ...

"Mój 8-letni syn jest teraz wolny od pułapki autyzmu dzięki użyciu Respen-A ™, a czasami wciąż zachowuje się jak 3-latek! Co z tego ?!"

W ramach Team Respen-A ™, mogę porozmawiać z rodzicami o problemach, które mają z dziećmi. Dzięki mądrości Elaine, byłem w stanie zrozumieć i rozwiązać ten problem z moim własnym synem, Tylerem, który jest na Respen-A ™ od 9 lat.

To, że zacząłeś używać Respen-A ™, nie oznacza, że ​​Twoje dziecko zachowuje się natychmiast we wszystkich sytuacjach. Posiadanie furii jest tym, co oni dobrze znają - było to ich "normalne" zachowanie, być może jeden z jedynych sposobów, w jakie wiedzieli, aby "połączyć się" z tobą, jeśli nie były werbalne, zanim zaczęli używać Respen-A ™. Jednak, aby dopasować się do głównego nurtu klasy, lub zachowywać się grzecznie i poprawnie, gdy jesteś w miejscu publicznym, twoje dziecko będzie musiało nauczyć się, czego im brakowało, gdy zostały uwięzione w autyzmie.

Twoje dziecko przeoczyło wszystkie uczące się chwile, gdy były "uwięzione" w autyzmie, dlatego teraz, gdy są już wolne, będziesz chciał je ponownie nauczać - tylko tym razem będą się uczyć i zachowywać informacje, ponieważ ich mózg działa z dużo większą wydajnością (patrz przed i po obrazach Respen-A ™ EEG za pośrednictwem poniższego linku).

Oto przykład, który rodzic udostępnił mi. Jej syn z powodzeniem stosował Respen-A ™ przez dwa tygodnie. Pewnego dnia przyprowadziła go na zajęcia, a kilku nowych przyjaciół szczęśliwie podbiegło do niego, chcąc grać. Odpowiedział: "odejdź, ja cię nie lubię!" Jego mama była zszokowana - to było jak cofnięcie dziesięciu gigantycznych kroków! To był moment nauczający, aby użyć właściwych słów. Mam nadzieję, że następnym razem, gdy jej syn nie chce grać, może powiedzieć: "Chcę grać, ale nie teraz".

Czas nauki może pomóc twojemu dziecku nauczyć się, jak używać właściwych słów, zamiast rzucać furię. Pomóż dziecku przygotować się do życia, naucz je, a następnie uwolnij je!

* Kolejnym świetnym narzędziem, dzięki któremu dziecko może szybciej reagować na zachowania związane z wiekiem, jest praca nad nimi za pomocą kolejnych etapów rozwoju. Zobacz biuletyn Maj, aby dowiedzieć się więcej, i przeczytaj komentarze w Kąciku opinii poniżej.

Uważaj na chwile nauczania - twoje dziecko ma teraz metamorfozę, a ty musisz pomóc im stać się motylem ...

(artykuł przedłożony przez Kerri McCormick)


 Co się stanie, jeśli ulepszenia mojego dziecka w Respen-A ™ osiągną poziom plateau?

Jeśli czujesz, że ulepszenia Twojego dziecka osiągnęły plateau lub że wydaje się, że istnieje pewna przeszkoda, po prostu nie mogą się z tym pogodzić, może to być współistniejący stan zwany pyrolurią. Pyroluria jest powszechna w autyzmie, ADD, ADHD i depresji. Piroguria jest wynikiem nagromadzenia się produktów przemiany materii, zwanych kryptopirolami, z produkcji hemoglobiny. Objawy pirurium są bardzo podobne do wielu objawów związanych z autyzmem. Leczeniem pirolurii jest suplementacja 30 mg cynku, 15 mg witaminy B6 w postaci pirydoksalno-fosforanowej (P-5-P) oraz jedzenie pokarmów bogatych w kwas arachidonowy, którymi są jajka, masło, czerwone mięso i wątroba. Strona internetowa, aby dowiedzieć się więcej na temat pyroluria to:
Róg opinii

"Zaczęliśmy kilka etapów rozwoju od kilku dni (po otrzymaniu biuletynu z maja 2018 r.), A Alex był już bardziej interaktywny, dziś zainicjował grę z kilkoma zabawkami - i nawet graliśmy razem. To było zabawne, a nie wymuszone, zauważyłem, że jego zdolności motoryczne uległy poprawie, nie pytając nawet o to, Alex przyszedł i usiadł przy stole (zwykle mamy napad złości) Dziś wieczorem grał ze mną w gry i siedział w Toy Story! Nigdy tego nie robi. To niewiarygodne, jak wyrósł za kilka miesięcy!"

(Respen-A ™ Mama, Suzanne)
Respen-A Campaign

MedDEV-OTC Inc. rozpoczęła kampanię oddolną, aby zebrać fundusze niezbędne do wyprodukowania i wprowadzenia na rynek leku Respen-A ™ jako leku bez recepty, który jest łatwo dostępny dla milionów dzieci i rodzin na całym świecie. Obejrzyj film z kampanii powyżej i udostępnij!

100% zakupów i darowizn zostanie zastosowanych do naszego celu kampanii wynoszącego $609,726 USD. $33,714.44 USD zostało podniesione. Dotyczy to pierwszego etapu, czyli dokumentacji bazowej wymaganej do opracowania procesów i sprawdzenia poprawności związków chemicznych z naciskiem na procedury inżynieryjne i regulacyjne. .

Link to Respen-A Website
Poznaj Andrew!
Andrew ma 11 lat i jest bardzo mądrym, otwartym, kreatywnym i serdecznym chłopcem, i używa Respen-A ™. Najpierw używaliśmy go jako próby miesięcznej, aby zobaczyć, jak Andrew na to zareaguje. W ciągu kilku pierwszych dni zauważyłem, że jego postawa była tak bardzo poprawiona, że ​​zdecydowaliśmy się go kontynuować, i od tego czasu jest to błogosławieństwo!

Naprawdę zauważyłem największą różnicę, kiedy wybraliśmy się na kilka dni bez Respen-A ™. Nadszedł weekend, zmieniła się rutyna i zapomniałem go założyć. To było jak różnica między dniem i nocą, od kiedy to robił, do kilku dni bez tego.

Respen-A ™ pomógł Andrzejowi w jego niepokoju - może teraz prowadzić z nami normalną, spokojną rozmowę, nie stając się napiętym i defensywnym. Wcześniej nie mogliśmy zadawać pytań bez zaniepokojenia go, a on po prostu przestałby mówić. Jeśli poprosiliśmy go o wykonanie jakiejkolwiek pracy, to było jak ciągnięcie zębów, ciągła bitwa - nie mówienie, że to zniknęło, ale agresja z jego postawy zniknęła.

Respen-A ™ pomaga Andrew w szkole i utrzymuje poziom lęku, aby móc się skupić i być świadomym swoich działań. Widzieliśmy także, jak poprawiają się jego oceny! Andrew teraz, nie pytając mnie, wkłada dysk Respen-A ™ do siebie każdego ranka, ponieważ wie, że mam pełne ręce roboty z naszą dwójką dzieci. Nie moglibyśmy być bardziej dumni z tego, jak dobrze zachowuje się Andrew i jego stosunek do nas! Nadal zmagamy się z normalnym, codziennym, nastoletnim chłopcem, ale teraz jest to znośne. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, gdzie jesteśmy za rok!

(artykuł przesłany przez mamę Andrew, Jane)

DZIĘKUJĘ, JANE!
J EŚLI CHCESZ OPOWIADAĆ SWOJE OPOWIEŚCI W PRZYSZŁYM NEWSLETTERIE, PROSZĘ POWIEDZ NAM!
SŁYSZAŁEŚ?

  • Użyj 1 łyżeczkę kremu wapniowego! Rodzice zgłosili jeszcze lepsze wyniki z tą kwotą.
  •  Aby uniknąć nadmiernego nasycenia skóry, co spowoduje brak wchłaniania pełnej dawki wapnia wymaganej do wykonania pracy Respen-A ™, podziel dawkę na pół i użyj dwóch różnych miejsc aplikacji.
  •  Zamówienia wysyłane od połowy maja 2018 r. Otrzymały podwójną ilość lotionu wapnia na pojemnik, aby umożliwić tę zmianę dawkowania.
  • Zaktualizowane arkusze instrukcji dla pacjentów i arkusze instrukcji kremu wapniowego będą dostępne we wszystkich zamówieniach wysłanych od 1 lipca 2018 r. Proszę przejrzeć!
BEZPŁATNY RESPEN-A™!
Oferujemy 3 miesiące BEZPŁATNEGO RESPEN-A ™ ...

Jak zdobyć: wyślij nam film przed i po dziecku na Respen-A ™, który możemy opublikować na naszej stronie www.respen-a.com pod referencjami i na naszej stronie na Facebooku.

Ta oferta jest ważna WORLD-WIDE i zawiera krem wapniowo-magnezowy. Po prostu prześlij swój film wideo na YouTube lub Vimeo, a następnie wyślij nam link na info@respen-a.com.

R espen-A TM Facebook Page Link
RAZEM MOŻEMY ZMIENIAĆ WYGLĄD AUTYZMU!
Respen-A ™ został opracowany przez Elaine DeLack, RN, CEO i założyciela MedDEV Inc.
Elaine DeLack
Deweloper Respen-A TM

Elaine zaangażowała się w badania medyczne z potrzeby pomocy sobie, gdy zdiagnozowano stwardnienie rozsiane (MS), a terapia lekarska nie była w stanie jej pomóc.

Po opracowaniu skutecznego leczenia stwardnienia rozsianego, które spotkało się z zainteresowaniem mediów w kraju, Elaine otrzymała telefon od jednej z matek, która widziała jej badania w SM, i miała nadzieję, że może pomóc swojemu synowi, który cierpiał na ciężki autyzm [wideo można zobaczyć na stronie Respen- a.com]. Powiedziała Elaine, że nie była w stanie przytulić jej syna przez 7 lat (kiedy miał 3 lata), ponieważ był tak wrażliwy na dotyk, że nie mógł nawet nosić ubrania. To spowodowało, że Elaine rozpoczęła lata badań biomedycznych, które doprowadziły do ​​hipotezy, która dotyczy przyczyny autyzmu i wzrostu częstości występowania diagnozy, a także skutecznego leczenia, aby pomóc dzieciom wolnym od pułapki ASD.

Elaine nigdy nie zapomni dnia, w którym matka chłopca zawołała ją ze łzami w oczach, ponieważ jej syn, po zaledwie 4 dniach na Respen-A ™, sięgnął jej i przytulił. "Nie mogę opisać radości, którą odczuwam, kiedy odbieram taką rozmowę telefoniczną - wszystko to sprawia, że wszystko jest warte zachodu", mówi Elaine.
Proszę czekać na nasz lipcowy biuletyn zawierający artykuł na temat:
MAO-A, Drzewo życia
| MedDEV-OTC Inc. | 360-652-2816 | info@respen-a.com | www.respen-a.com