Nieuwsbrief september 2023


Audit


De NWP heeft het Kiwa keurmerk ontvangen naar aanleiding van de audit op 15 juni 2023.

RBCZ webinar


Op 3 oktober aanstaande organiseren wij een webinar met een heel bijzondere spreker; Professor Jim van Os komt vertellen over zijn nieuwe kijk op geestelijke gezondheidszorg. Hierin speelt niet alleen reguliere zorg een rol, maar er wordt ook gekeken naar de bijdrage die de complementaire zorg kan leveren. Samenwerken is erg belangrijk en wellicht zelfs de oplossing voor veel problemen. De details over dit webinar staan vermeld in bijgaande uitnodiging.

  • Datum en tijd: dinsdagavond 3 oktober 2023 van 19:00 uur tot 21:00 uur.
  • Kosten: 35 euro voor RBCZ-therapeuten en 45 euro als men niet staat ingeschreven in het RBCZ- register.
  • Opgeven kan tot 30 september 2023.
  • Terugkijken is mogelijk tot 4 november 2023
  • Voor het eventueel toekennen van studiepunten verwijzen wij naar jullie als beroepsorganisatie.

De uitnodiging is naar de bij ons ingeschreven therapeuten verzonden.


Dit webinar is goed voor 2 punten vakoverstijgend.

Bereikbaarheid van het secretariaat


Het secretariaat van de NWP is van maandag tot en met vrijdag telefonisch bereikbaar van 8.30 uur tot 14.00 uur op telefoonnummer 0495-499919

Het secretariaat is dagelijks bereikbaar via e-mail info@nwp-natuurgeneeskunde.nl


Myriam heeft vakantie van 18 september tot en met 8 oktober 2023.

Tijdens deze weken is het secretariaat gewoon telefonisch bereikbaar.


Het kan zijn dat de e-mail tijdens deze periode beantwoord wordt met enige vertraging. We hopen hierin op jullie begrip.


Vermeld altijd je NWP-lidmaatschapsnummer bij contact met het secretariaat.

Downloads


Op "Mijn NWP" is een pagina downloads. Deze pagina heeft een update gekregen.

We hopen dat de pagina, zoals hij er nu uitziet, voor iedereen duidelijker en overzichtelijker is.

Herinnering Herregistratie


Dit jaar is het laatste jaar van het huidige blok herregistratie.

Onder downloads op je NWP website, inlog therapeuten, staat het Bijscholingsreglement onder het hoofstuk Protocollen. Daarin staat exact beschreven hoeveel je punten je dient te behalen. Lees dit goed na als je twijfelt over het puntenaantal dat je moet behalen.

Herinnering algemene Ledenvergadering


De komende ALV vindt plaats op zaterdag 4 november 2023. Noteer deze datum alvast in jullie agenda.

Deze ALV vindt op locatie in Nijkerk plaats, maar er kan ook online worden deelgenomen.


Na de ALV op 4 november is er een middagprogramma waarvoor je MBK-punten kunt krijgen. Het middagprogramma is niet online.

Leden



Intervisie groep gezocht


Hallo allemaal!

Mijn naam is Kim Dreef - van Gasteren en ik ben net aangesloten bij de NWP.

Ik heb een praktijk voor Homeopathie en Orthomoleculaire Therapie in Apeldoorn en ik werk met mensen én dieren.

Wat voelt het elke dag toch weer als een cadeautje om iets voor hen beide te kunnen betekenen!

Graag kom ik in contact met mensen die nog op zoek zijn naar een intervisie-groepje zodat we af en toe (online) met elkaar kunnen brainstormen over

de verschillende klachten en problematieken waarmee mensen in onze praktijk komen. Hartstikke leuk ook om ervaringen uit te wisselen.

Samen leer je dan weer zoveel.

Ik hoor graag van jullie. Ik ben bereikbaar op het volgende mailadres: kimvangasteren@gmail.com.