|
⏰️ Ben je nog niet uit de startblokken geschoten met het indienen van je dossiers? Dan raden we je aan om hier snel aan te beginnen: de deadline verstrijkt immers op 30/04/26.
Dit is de allerlaatste dag dat je nog dossiers kan overmaken voor de jaren 2023, 2024 en 2025. Nadien sluiten we het systeem definitief af. Opleidingsplannen of -dossiers indienen voor 2026 (of later) zal dan ook niet meer mogelijk zijn.
📢 Ter herinnering: dossiers die reeds overhandigd zijn aan het opleidingsfonds Vlaanderen/Brussel/Wallonië mogen niet meer bij Vorm DC worden ingediend. Dubbele subsidiëring is niet toegelaten!
🔎 Wat voor 2026? Er zijn momenteel gesprekken aan de gang met de sociale partners met het oog op het ontwikkelen van een nieuw systeem. Zo kunnen we je blijven ondersteunen bij de opleiding van je huishoudhulpen. We werken hieraan verder achter de schermen. Je hoort van ons zodra er concrete informatie beschikbaar is.
💡 Heb je nog vragen? Stel ze aan je accountmanager of bekijk alle info op onze website.
|