16 Maja 2018
Wskazówki, jak zmaksymalizować swoje wyniki dzięki Respen-A
Witamy w naszym biuletynie Respen-A ™, w którym możemy podzielić się wskazówkami, jak zmaksymalizować korzyści z Respen-A ™, przedstawić nadchodzące wydarzenia i przedstawić niektóre osoby, których życie zmieniło się z powodu to leczenie homeopatyczne! Przeczytaj i udostępnij ...
Respen-A TM Campaign Video
MedDEV-OTC Inc. rozpoczęła kampanię oddolną, aby zebrać fundusze niezbędne do wyprodukowania i wprowadzenia na rynek leku Respen-A ™ jako leku bez recepty, który jest łatwo dostępny dla milionów dzieci i rodzin na całym świecie. Obejrzyj i udostępnij nasz film z kampanii!

WSKAZÓWKI

Większość rodziców odkryła, że 3/4 łyżeczki kremu do skóry wapno / magnez działa najlepiej dla ich dziecka. Od tego momentu zamówienia będą polecać 3/4 łyżeczki dziennie, wszystkie za jednym razem, o godz.

Z powodu parowania czasami krem na skórze może czuć się jak kłujący. Jeśli twoje dziecko o tym wspomina, po prostu wymieszaj kilka kropli wody DESTYLOWANEJ, aby przywrócić równowagę. Dobrym pomysłem jest codzienne mieszanie kremu do skóry, aby był nawilżony.

Jeśli używasz WŁASNEJ ręki do wcierania kremu do skóry na przedramieniu Twojego dziecka, PROSZĘ UŻYWAĆ RĘKAWĘ, aby cała korzyść / wapń trafił do dziecka.

Jeśli zamek błyskawiczny na srebrnym woreczku z dyskiem Respen-A ™ nie uda się, złożyć go dwukrotnie i użyć klipsa na torebkę na krawędzi narożnej, aby zapobiec wydostawaniu się powietrza (składniki w Respen-A ™ rozproszą się pod wpływem powietrza, a dyski nie będzie opłacalny).

Jeśli Twoje dziecko jest na diecie bezglutenowej, będziesz musiał uzupełnić Inositol 500 - 700 mg każdego ranka. JEŚLI twoje dziecko jest na diecie bezglutenowej, aby naprawić objawy ASD, nie będziesz musiał być GF lub CF, ponieważ Respen-A ™ rozwiązuje te objawy i problemy z jelitami. Dalsze odpowiedzi na pytanie, dlaczego znajdują się na stronie FAQ naszej witryny internetowej pod adresem www.respen-a.com

PROSZĘ odwiedzić stronę FAQ naszej strony internetowej pod adresem www.respen-a.com, aby zobaczyć suplementy, które negują Respen-A ™! Na przykład; witamina D w ponad 400 mg / dzień, EFA jak oleje rybne i inne, i wiele więcej! Wszystkie odpowiedzi na pytanie, dlaczego są jasno napisane.

Każdy dysk Respen-A ™ ma okres przydatności do spożycia 365 dni w oryginalnym opakowaniu. Dlatego możemy wysłać 12-miesięczną dostawę dysków Respen-A ™ w celu zmniejszenia kosztów wysyłki, jeśli sobie tego życzysz.

Po aktywowaniu dysku Respen-A ™ na skórze aktywna jest przez 20-24 godzin. Dlatego sugerujemy, abyś rano kładł talerz na dziecku, a następnie wyjmował go, kiedy kładli się spać w nocy. Czysta taśma samoprzylepna dołączona do dysków Respen-A ™ jest wodoodporna (NIE różowy / 6-stronny klej!), Więc Twoje dziecko może pływać lub brać prysznic podczas noszenia dysku Respen-A ™.

STAY TUNED: nasze kolejne biuletyny informacyjne podzielą się z nami informacjami, jak szybko doprowadzić do zbliżenia swojego syna lub córki do wieku rozwojowego dzięki rozwojowym kamieniom milowym!
Poznaj Austin!
Austin, 26 lat, jest na RespenA ™ od około roku. Pomogło mu to kontrolować obsesyjne myśli i mowę o datach, czasach i wydarzeniach. To także dramatycznie zmniejszyło jego rozczarowanie, gdy nastąpiło zakłócenie lub zmiana jego spodziewanego harmonogramu. Życie stało się o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze dla niego, gdy mógł odpocząć na temat potencjalnych i rzeczywistych zmian w harmonogramie!

Austin jest utalentowanym, inteligentnym młodzieńcem, który żyje pełnią życia, pomimo minimalnego autyzmu werbalnego. Jego dni, według jego projektu, są pełne od początku do końca. Pracuje w dwóch niepełnych etatach, a wolontariusze w trzech innych, włączając w to lokalny teatr, aby móc oglądać sztuki za darmo. Ze względu na jego głęboką miłość do nauki, co semestr przeprowadza audyt w college'u, obecnie jest to mikrobiologia. Bierze lekcje gry na fortepianie i lubi wszystkie rodzaje muzyki, zwłaszcza klasyczną.

Będąc zapalonym ćwiczącym, Austin pracuje na YMCA lub w domu codziennie, podnosząc ciężary, pływając i rejestrując około 35 mil tygodniowo na bieżni. Lubi także podróże, a jego ulubione miasta (jak dotąd) to San Francisco, Nowy Jork, Londyn i Paryż!

Austin lubi angażować się w swoją społeczność i spotykać ludzi, których zna na każdym kroku. On jest naszym lokalnym ambasadorem autyzmu! Z niecierpliwością czekamy na dalsze usprawnienia, gdy zaczniemy wdrażać nowe wskazówki, które właśnie zdobyliśmy z Team Respen-A ™!


(artykuł przedłożony przez mamę Austin, Janet)

DZIĘKUJĘ, JANET!
JEŚLI CHCESZ MIEĆ SWOJE DZIECKO WYSŁANE W PRZYSZŁOŚCIOWYM NEWSLETTERIE, PROSZĘ ZNAJDŹ NAS!
BEZPŁATNY RESPEN-ATM!
Oferujemy 3 miesiące BEZPŁATNEGO RESPEN-A ™

Jak zdobyć: wyślij nam film przed i po dziecku na Respen-A ™, który możemy opublikować na naszej stronie www.respen-a.com pod referencjami i na naszej stronie na Facebooku.

Ta oferta jest ważna WORLD-WIDE i zawiera krem wapniowo-magnezowy. Po prostu prześlij swój film wideo na YouTube lub Vimeo, a następnie wyślij nam link na info@respen-a.com.
Wcześniejsze

Jeśli masz pytania dotyczące rozwiązywania problemów związanych z Respen-A ™ lub jakiekolwiek opinie, które chcesz przekazać odnośnie wyników podczas korzystania z dysku Respen-A ™, skontaktuj się z Elaine pod numerem 360-652- 2816 PT. Chciałaby z tobą porozmawiać!
Wcześniejsze

RAZEM MOŻEMY ZMIENIĆ TWÓJ AUTYZM!
Daj nam znać, jeśli masz jakieś pytania. Możesz wysyłać pytania na adres info@respen-a.com lub przesłać nam naszą stronę na Facebooku. Uwielbiamy pomagać! Dziękuję Ci!
| MedDEV-OTC Inc. | 360-652-2816 | info@respen-a.com | www.respen-a.com