|
Belangrijkbericht voor alle NFG-registerleden (m.u.v. aspirant-leden)!
Aan het einde van dit jaar (uiterlijk voor 15 december 2026) moet élk registerlid de herregistratie aanvragen. Oók als je nog maar net bij de NFG bent geregistreerd.
Behaalde je in 2025 te weinig punten, dan kun je dit compenseren door in 2026 meer punten te halen (en andersom mag dit ook uiteraard.
Per jaar dien je de volgende punten te halen;
-
Scholing: 16 punten (waarvan minimaal 4 punten betrekking hebben op PSBK-geaccrediteerde scholing bij een registratie in de vakgroep VPMW of VIG).
-
Intervisie en/of supervisie; 12 punten
-
Vakliteratuur: 2 punten
Eind 2026 moet je dus over de jaren 2025 én 2026 het dubbele aantal punten hebben behaald tenzij je niet deze volledige jaren geregistreerd was bij ons. In dat geval mag je de punten naar rato berekenen.
Tip: wacht niet met het behalen van je punten tot eind 2026. Als er iets niet in orde is, heb je geen tijd meer om het punten te kort te repareren.
Hoe je de punten kunt halen en welk bewijsstukken wij wel/niet erkennen lees je allemaal in de spelregels; https://de-nfg.nl/herregistratie/
|